Glabājiet informāciju

Mēs esam priecīgi sveikt jūs vietnē Royalfashion.lv

 

Tiešsaistes veikals royalfashion.lv ir vieta, kur varat atrast preces par labākajām cenām tirgū. Esam tiešais apavu importētājs ar stabilu pozīciju, tāpēc varam Jums piedāvāt plašu klāstu par cenām, kādas neatradīsiet nekur citur.

Mēs koncentrējamies uz klientu apkalpošanu, kas ir cieši saistīta ar loģistiku. Tas ir, viss process no pasūtījuma līdz pakas piegādei līdz jūsu durvīm. Mūsu vietnes darbs un pasūtījuma izpilde ir vienkārša un ātra. Mēs saprotam, ka dažkārt ir grūti izvēlēties piemērotu apavu izmēru interneta veikalā, tāpēc vietnē Royalfashion.lv varat ērti atgriezt iegādāto preci tikai ar dažiem klikšķiem!

 

Priecīgu iepirkšanos!

Zaufane Opinie IdoSell
4.27 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-08-06
Super ikkatrs pasutijums
2022-07-18
Hello, Dear Royalfashion team! Sincere thankyou, everything was great. (P.S. Now I know, that multi size for me is a little too big, but quality of the product is great. I hope, one day You will have S/XS of sports bra. Quality of the lingerie also is wonderful, - much better than I expect. About comunication. - It would be nice messages about tracking to receive in English, not in Polish, so it would be easier to understand them, but otherwise everything is nice.) With inspiring regards and with respect, Vita

Mums rūp jūsu privātums

Veikals izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Privātuma un sīkdatņu politika. Jūs varat definēt nosacījumus sīkfailu glabāšanai vai piekļuvei tiem savā pārlūkprogrammā.

Close
pixelpixelpixelpixel