Bezmaksas piegāde no 58,72 €
Pievienojiet produktus, kas jums patīk un ko vēlaties iegādāties vēlāk.

Matēts

Atrasto preču skaits: 6

Lietus pilieni vairs nav šķērslis - atklāj mūsu matēto modisko zābaku klāstu!

Atklāj plašo matēto zābaku izvēli, kas apvieno stilu un aizsardzību no lietus vietnē www.royalfashion.lv

Matētie zābaki nav tikai praktisks apavi lietainiem dienām, bet arī modni aksesuārs, kas uzsvērs tavu stilu. Labi izvēlēta pāra zābaku var padarīt pat vislietainākās dienas vēl priecīgākas un stilīgākas.

RoyalFashion atradīsi plašu izvēli matēto zābaku, kas apvieno funkcionalitāti ar modē aktuālu dizainu. Nekādā ziņā nav svarīgi, vai tu dod priekšroku klasiskam melnam pārim zābaku vai drīzāk uzdrošināties ar krāsainākiem toņiem un rakstiem, mājaslapā atradīsi ko sev piemērotu.

Matētie zābaki nav tikai apavi, kas pasargā tavas kājas no lietus un dubļiem, bet arī piešķir raksturu tavām stilizācijām. Labi izvēlēta pāra zābaku var kļūt par galveno akcentu tavā tērpā. Neatkarīgi no tā, vai tu dod priekšroku minimalistiskiem rakstiem vai greznāk izrotātiem zābakiem, RoyalFashion atradīsi apavus, kas izteiks tavu unikālo stilu.

Veikalā www.royalfashion.lv pieejama plaša izvēle sieviešu matēto zābaku: īsie modeļi, pusceļa augstuma un augstie zābaki.

Īsie sieviešu zābaki, pateicoties savai kompaktajai garumam, ir ērti un viegli valkājami, tajā pašā laikā pievienojot stilīgu akcentu katrā tērpā.

Pusceļa augstuma sieviešu zābaki lieliski piestāv dažādām stilizācijām, un to garums piešķir tiem raksturīgu izskatu, ko var izmantot dažādās kombinācijās. Īsās šorti, blūzesādas jakas labi saderēs ar šādu apavu festivālos!

Augstie zābaki ideāli piemēroti sievietēm, kas vēlas uzticamu aizsardzību un modīgu izskatu. Lieliski piemēroti, lai radītu stilīgus, eleganti un drosmīgus tērpus jebkurā laika apstākļos. Pateicoties tiem, tu vari staigāt droši un stilīgi, neatkarīgi no laikapstākļiem.

Matētie zābaki ir modni un funkcionāli apavi lietainiem dienām!

Atgriezties
Rozmiary
Krāsa
Clean
Papēža veids
Clean
Cena
-
pixel