💰SUPER VEICINĀŠANA💰 līdz pat -50% atlaide
Bezmaksas piegāde no 34,60 €
Pievienojiet produktus, kas jums patīk un ko vēlaties iegādāties vēlāk.

Atgriešanas nosacījumi

Saskaņā ar likumu jums ir 14 dienu tiesības atkāpties no līguma (norādījumus par atteikšanos varat atrast zemāk).
Mūsu veikalā jums tomēr ir līdz 365 dienām no pirkuma datuma, uz atgriezt preci, nenorādot iemeslu!
Atgriešanas tiesības Veikalā izbeidzas pēc 365 dienām no pasūtījuma veikšanas dienas.

Zemāk jūs atradīsit ieteikto soli pa solim instrukcija kā atkāpties no līguma pēc likumā noteiktā termiņa vai iesniegt sūdzību par preci.  

1. Aizpildiet atteikuma veidlapu 

Ir divi līguma atteikuma veidi: likumā noteiktais atteikuma no līguma paraugs un Veikala sagatavotā atteikuma veidlapa royalfashion.lv. Turklāt pievienotajā brošūrā ir iekļauta veidlapu kopija.
Neatkarīgi no tā, kādu formu izvēlaties – atteikšanās no līguma būs pareiza. :)

Lejupielādējiet mūsu atteikuma veidlapu 

    i atlasiet opciju:

a) ATTEIKŠANĀS NO LĪGUMA

b) SŪDZĪBA

 

Noteikti iekļaujiet tajā pēc iespējas vairāk informācijas. Iesakām pievienot pirkuma laikā izsniegto fiskālo čeku.

Ja jūs izmantojat savas atteikuma tiesības vienam produktam ( no daudziem, kas iegādāti vienā čekā ) atteikuma veidlapā iesakām norādīt atgrieztās preces kodu un nosūtīt fiskālā čeka fotogrāfiju/skenētu un nosūtīt pa pastu uz šādu adresi: info@royalfashion.lv.
Tas nav nepieciešams, taču tas paātrinās sūdzību/atteikuma procesu. 

 

2.Sagatavo iepakojumu ar atgrieztajām precēm.

Atcerieties kārtīgi iepakot un nostiprināt sūtījumu. Atkāpjoties no līguma,Jūs apņēmāties piegādāt preces Veikalam bez fiziskiem un juridiskiem defektiem.

 

3. Nosūtiet mums paku uz mūsu loģistikas centra adresi:

Paxy – Royal Fashion
Pulko g. 96 (LP Express DEPO)
62133 AlytusUZMANĪBU:

Atgriezto preču izmaksas tiek atgrieztas kontā, no kura tika apmaksāts pasūtījums, vai uz bankas konta numuru/klienta atlikumu, kas norādīts atteikuma veidlapā veikalā royalfashion.lv.

Tāpat veikals patur tiesības neizņemt uz pieņemšanas punktiem nosūtītās pakas.

Saistībā ar bezskaidras naudas apgrozījumu Veikalā royalfashion.lv - Veikals patur tiesības neizņemt pakas pēc piegādes.

ATGRIEZŠANAS SŪTĪJUMA IZMAKSAS SEDZ PATĒRĒTĀJS.
Cienījamais kliente, veikala paku lietošanas laikā veikals (iespēja ir pieejama tikai veikalā reģistrētiem klientiem, kuri veica pirkumus kā pieteikušies klienti) nosūtīšanas kodu atradīsit ģenerētā līguma atteikuma pēdējā lapā. Lai izmantotu kodu, jums ir jāpiesakās.

Mēs nesūtām kurjeru atpakaļ sūtījumiem.

 

Ja nepieciešama palīdzība, zvaniet vai rakstiet:

mail: info@royalfashion.lvUzmanību! Iepriekš minētā informācija attiecas tikai uz pirkumiem, kas veikti interneta veikalā.

Mēs priecājamies par jūsu iepirkšanos!

 

 Likumā noteiktais paziņojums par atkāpšanos no līguma

Jums ir tiesības atkāpties no šī līguma 14 dienu laikā, nenorādot iemeslu.
Atteikuma termiņš beigsies pēc 14 dienām no dienas, kad jūs iegādājaties pēdējo preci vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījāt, iegūs fizisko valdījumā pēdējo preci.

Lai izmantotu savas atteikuma tiesības, jums par to mums ir jāinformē
Royal Fashion Vipol Sp. z.o.o.,
Aleja Krakowska 190A, Hala1, 05-552 Łazy,
infot@royalfashion.lv,
par savu lēmumu atteikties no šī līguma ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, vēstuli, kas nosūtīta pa pastu, faksu vai e-pastu). Jūs varat izmantot atteikuma veidlapas paraugu, taču tas nav obligāti. 
Lai ievērotu līguma atteikuma termiņu, pietiek ar to, ka pirms līguma atteikšanās termiņa beigām nosūtāt informāciju par savu tiesību atteikšanās no līguma izmantošanu.

 Sekas izstāšanās no līguma

Atteikšanās gadījumā no šī līguma mēs atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, ieskaitot piegādes izmaksas
(izņemot papildu izmaksas, kas izriet no Jūsu izvēlētā piegādes veida, kas nav mūsu piedāvātā lētākā regulārā piegādes metode), nekavējoties un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs esam informēti par jūsu lēmumu
par tiesību atkāpšanās no šī līguma izmantošanu. Mēs atmaksāsim maksājumu, izmantojot tos pašus maksājuma veidus, kurus izmantojāt sākotnējā darījumā, ja vien neesat skaidri vienojies citādi; jebkurā gadījumā šīs atlīdzības rezultātā jums nebūs jāmaksā nekāda maksa. Mēs varam aizturēt atmaksu līdz preces saņemšanai vai līdz brīdim, kad mums ir iesniegts pierādījums par tās atgriešanu, atkarībā no tā, kurš notikums notiek pirmais.Lūdzu, nosūtiet vai nododiet preci mums nekavējoties un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. datums, kurā jūs mūs informējāt par savu atteikšanos no šī līguma. Termiņš tiek ievērots, ja preci nosūtāt atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Jūs esat atbildīgs tikai par preces vērtības samazināšanos, kas radusies tās lietošanas rezultātā
citādā veidā, nekā bija nepieciešams lietu būtības, īpašību un darbības noteikšanai.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.56 / 5.00 25 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-08
Vis lieti ātri paldies
2022-10-29
Super
pixel