💰SUPER VEICINĀŠANA💰 līdz pat -50% atlaide
Bezmaksas piegāde no 34,62 €
Pievienojiet produktus, kas jums patīk un ko vēlaties iegādāties vēlāk.

Privātuma politika

Privātuma politika

 

Paldies, ka interesējaties par mūsu interneta veikalu. Jūsu privātuma aizsardzība mums ir ļoti svarīga. Šajā privātuma politikā jūs atradīsiet detalizētu informāciju par savu datu apstrādi. Jūsu datu administrators ir: Royal Fashion Vipol Spółka z o.o., al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, admin@royalfashion.pl.

 

1. Piekļūstiet datiem un mitināšanai

Jūs varat apmeklēt mūsu vietni, nesniedzot nekādus personas datus. Katru reizi, kad tiek atvērta vietne, serveris automātiski saglabā tikai t.s servera žurnāli, piemēram, pieprasītā faila nosaukums, jūsu IP adrese, zvana datums un laiks, pārsūtīto datu apjoms un interneta pakalpojumu sniedzējs, kas iesniedz pieprasījumu (piekļuves dati), un dokumenti lapas izsaukšanai. 

Šie dati tiek analizēti tikai, lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību un uzlabotu mūsu piedāvājumu. Iepriekš minētais kalpo – kā daļa no interešu novērtējuma – mūsu leģitīmo interešu nodrošināšanai, kas sastāv no mūsu piedāvājuma pareizas noformēšanas. Visi piekļuves dati tiks dzēsti ne vēlāk kā septiņas dienas pēc vietnes apmeklējuma beigām.

Hostinga pakalpojumi, ko nodrošina trešās puses pakalpojumu sniedzējs
Datu apstrādes uzticēšanas ietvaros - mūsu vārdā ārpakalpojumu sniedzējs sniedz mums pakalpojumus vietņu mitināšanas un prezentācijas jomā. Visi dati, kas, kā aprakstīts šajā privātuma politikā, ir savākti, izmantojot mūsu vietni vai tiešsaistes veikalā šim nolūkam paredzētajās formās, tiek glabāti šī pakalpojumu sniedzēja serveros. Apstrāde citos serveros notiek tikai šajā privātuma politikā norādītajā apjomā.

Šis pakalpojumu sniedzējs atrodas valstī, kas pieder Eiropas Savienībai vai Eiropas Ekonomikas zonai.

 

 

2. Datu vākšana un apstrāde līguma izpildei un klienta konta izveidei

Mēs ievācam personas datus tikai tad, ja jūs brīvprātīgi tos mums sniedzat, veicot pasūtījumu, sazinoties ar mums (piemēram, izmantojot saziņas formu vai e-pastu) vai veidojot klienta kontu. Obligātie lauki ir atzīmēti kā tādi, jo tajos ietvertie dati ir nepieciešami, lai mēs varētu izpildīt līgumu vai izskatīt gadījumu, kurā Jūs sazinājāties ar mums, vai klienta konta izveidošanai. Bez to nodrošināšanas nav iespējams pabeigt pasūtījumu vai izveidot klienta kontu vai sazināties ar mums. Kādi dati tiek apkopoti, izriet no veidlapām, kurās dati tiek ievadīti. Mēs izmantojam Jūsu sniegtos datus, lai izpildītu līgumu un atbildētu uz Jūsu jautājumiem. Pēc līguma izpildes vai Jūsu klienta konta dzēšanas Jūsu datu apstrāde tiks ierobežota un pēc nodokļu un grāmatvedības noteikumos noteikto glabāšanas termiņu beigām šie dati tiks dzēsti, ja vien Jūs nepārprotami nepiekrītat tālākai šos datus vai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem mēs paturam tiesības turpināt izmantot datus, par ko informējam šajā paziņojumā. Jūsu klienta kontu var dzēst jebkurā laikā. Šim nolūkam, lūdzu, sūtiet ziņu uz mūsu kontaktadresi, kas norādīta sadaļā "Mūsu kontaktinformācija un Jūsu tiesības" vai izmantojiet atbilstošo funkciju savā klienta kontā.

 

 

3. Datu pārsūtīšana

Līguma izpildei mēs nododam Jūsu datus par piegādi atbildīgajai kuģniecības kompānijai, ciktāl tas nepieciešams pasūtīto preču piegādei. Atkarībā no tā, kuru maksājumu pakalpojumu sniedzēju izvēlaties pasūtījuma veikšanas laikā, mēs nododam šim nolūkam savāktos maksājumu datus kredītiestādei, kas apstrādā maksājumu, un, ja attiecināms, mūsu vai jūsu izvēlētajam maksājumu pakalpojumu sniedzējam. Daži maksājumu pakalpojumu sniedzēji paši vāc datus, ja pie tiem izveidojat kontu. Šādos gadījumos, veicot pasūtījumu, ir jāpiesakās maksājumu pakalpojumu sniedzējam ar saviem piekļuves datiem. Tiek piemērota arī attiecīgā maksājumu pakalpojumu sniedzēja privātuma politika.

Datu pārsūtīšana kurjeru kompānijai
Ja jūs piešķirat mums nepārprotamu piekrišanu to darīt pasūtījuma veikšanas laikā vai pēc tā, mēs nosūtīsim jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru izvēlētajai kurjerpasta kompānijai, lai tā varētu sazināties ar jums pirms pasūtījuma piegādes un sniegt padomu. vai vienoties par piegādi.

Iepriekš minēto piekrišanu var atsaukt jebkurā laikā, nosūtot mums atbilstošu ziņojumu uz mūsu kontaktadresi, kas norādīta sadaļā "Mūsu kontaktinformācija un jūsu tiesības" vai nosūtot ziņu tieši kurjerkompānijai uz zemāk norādīto kontaktadresi. datu, ja vien jūs nepārprotami nepiekrītat savu datu turpmākai izmantošanai citiem mērķiem vai ja mēs paturam tiesības turpmāk izmantot datus likumā atļautajos gadījumos, par kuriem - šajā gadījumā mēs jūs informējam šajā deklarācijā.

Kurjerpasta uzņēmumi, ar kuriem mēs sadarbojamies:

Centrala Poczty Polskiej S.A.
ul. Rodziny Hiszpańskich 8
00-940 Warszawa

InPost S.A.
ul. Wielicka 28
BUSINESS PARK Budynek B
30-552 Kraków

General Logistics Systems B.V.
Breguetlaan 28-30 
1438 BC Oude Meer 
The Netherlands

 

4. Datu pārsūtīšana uz viedokļu veidošanas sistēmām.

Uzņēmumam tiek sniegti personas dati, jo īpaši e-pasta adrese un pasūtījuma numurs Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15c, 50823 Kolonia, Niemcy (www.trustedshops.pl) nosūtīt pieprasījumu par klienta apmierinātību pēc pasūtījuma veikšanas 7 kalendāro dienu laikā un nodrošināt klientam ar darījumu saistītās tiesības.

 

5. E-Mail-Newsletter un pasta reklāma

Reklāma, kas nosūtīta pa e-pastu pēc biļetena abonēšanas 
Ja abonējat mūsu newsletter, tad mēs izmantosim šim nolūkam nepieciešamos vai jūs mums atsevišķi sniegtos datus, lai regulāri nosūtītu jums mūsu biļetenu pa e-pastu, pamatojoties uz jūsu piekrišanu.

Jūs jebkurā laikā varat atteikties no jaunumu saņemšanas, nosūtot mums ziņojumu ar atbilstošu informāciju vai izmantojot atbilstošo saiti biļetenā. Pēc abonēšanas mēs izdzēsīsim jūsu e-pasta adresi, ja vien nebūsiet nepārprotami piekritis savu datu turpmākai izmantošanai citiem mērķiem vai paturam tiesības turpmāk izmantot datus likumā atļautajos gadījumos, par ko informējam šajā paziņojums, apgalvojums.

Newsletter tiek nosūtīta kā daļa no datu apstrādes uzticēšanas mūsu vārdā, ko veic pakalpojumu sniedzējs, kuram mēs šim nolūkam sniedzam jūsu e-pasta adresi.

Šis pakalpojumu sniedzējs atrodas valstī, kas pieder Eiropas Savienībai vai Eiropas Ekonomikas zonai.

Ievietojiet sludinājumu un jūsu tiesības iebilst
Turklāt mēs paturam tiesības apstrādāt jūsu datus - vārdu un pasta adresi mūsu produktu reklamēšanas nolūkos, piemēram, nosūtot jums pa pastu jaunākos piedāvājumus un informāciju par mūsu produktiem. Iepriekš minētais kalpo, lai aizsargātu mūsu likumīgās intereses, kas sastāv no saziņas ar klientiem reklāmas nolūkos.

Reklāmas sūtījumus piegādā kā daļu no datu apstrādes uzticēšanas mūsu vārdā pakalpojumu sniedzējs, kuram mēs šim nolūkam sniedzam jūsu datus. Jūs jebkurā laikā varat iebilst pret savu datu glabāšanu un izmantošanu, nosūtot ziņu uz mūsu kontaktadresi, kas norādīta sadaļā "Mūsu kontaktinformācija un Jūsu tiesības".

 

6. Cookies un tīmekļa analītika

Uzglabāt sīkfailu politika royalfashion.lv atrodas cilnē Sīkdatņu politika.

Ja jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, mūsu vietnes funkcionalitāte var tikt ierobežota

 

7. Sociālie spraudņi


Sociālo spraudņu izmantošana 
Msu vietne izmanto ts sociālo tīklu sociālie spraudņi ("spraudņi"). 
Parādot mūsu vietni ar šādu spraudni, jūsu pārlūkprogramma izveidos tiešu savienojumu ar Facebook, Google, Twitter vai Instagram serveriem. Spraudņa saturu konkrētais pakalpojumu sniedzējs pārsūta tieši uz jūsu pārlūkprogrammu un integrē ar vietni. Pateicoties šai integrācijai, pakalpojumu sniedzēji saņem informāciju, ka jūsu pārlūkprogramma ir parādījusi mūsu vietni, pat ja jums nav profila ar noteiktu pakalpojumu sniedzēju vai jūs pašlaik neesat pieteicies ar viņu. Šādu informāciju (kopā ar jūsu IP adresi) jūsu pārlūkprogramma nosūta tieši uz konkrētā pakalpojumu sniedzēja serveri (daži serveri atrodas ASV) un tur glabājas. Ja esat pieteicies kādā no sociālo tīklu vietnēm, pakalpojumu sniedzējs varēs tieši piesaistīt mūsu vietnes apmeklējumu jūsu profilam attiecīgajā sociālā tīkla vietnē. Ja izmantojat konkrēto spraudni, piemēram, nospiežat pogu "Patīk" vai pogu "Share", arī attiecīgā informācija tiks nosūtīta tieši uz konkrētā pakalpojumu sniedzēja serveri un saglabāta tur. Šī informācija tiks publicēta arī attiecīgajā sociālajā tīklā un tiks rādīta personām, kas pievienotas kā jūsu kontaktpersonas. 
Datu vākšanas mērķis un apjoms, kā arī to turpmākā apstrāde un izmantošana, ko veic pakalpojumu sniedzēji, kā arī iespēja sazināties un jūsu tiesības šajā sakarā, kā arī iespēja veikt iestatījumus, lai aizsargātu jūsu privātumu, ir aprakstīti pakalpojumu sniedzēju privātuma politikā. 

http://www.facebook.com/policy.php

https://help.instagram.com/155833707900388

Ja nevēlaties, lai sociālo tīklu vietnes jūsu vietnes apmeklējuma laikā savāktos datus piešķirtu tieši jūsu profilam noteiktā vietnē, pirms mūsu vietnes apmeklēšanas jums ir jāizrakstās no šīs vietnes. Varat arī pilnībā novērst spraudņu ielādi vietnē, izmantojot pārlūkprogrammai atbilstošus paplašinājumus, piemēram, bloķējot skriptus ar „NoScript“ (http://noscript.net/)."

8. Atgādinājumi par iespēju sniegt atzinumu

Pārskatīšanas atgādinājumu nosūtīja Trusted Shops 
Ja pasūtījuma veikšanas laikā vai pēc tam esat tam skaidri piekritis, mēs pārsūtīsim jūsu e-pasta adresi uz Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15c, 50823 Kolonia, Niemcy (www.trustedshops.pl), ka atgādinājums par iespēju izteikt viedokli par mūsu veikalā veikto pirkumu tiks nosūtīts uz e-pastu.

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot atbilstošu ziņojumu uz mūsu kontaktadresi, kas norādīta sadaļā "Mūsu kontaktinformācija un jūsu tiesības" vai tieši deklarācijas veidā Trusted Shops.

9. Mūsu kontaktinformācija un jūsu tiesības

Jums ir tiesības bez maksas saņemt informāciju par jūsu personas datiem, kas tiek glabāti pie mums, kā arī tiesības tos labot, ierobežot apstrādi, dzēst šos datus vai pārsūtīt tos.

Ja Jums ir jautājumi par Jūsu personas datu vākšanu, apstrādi un izmantošanu, datu labošanu, bloķēšanu vai dzēšanu un lai atsauktu sniegtās piekrišanas vai iebilstu pret noteiktu datu izmantošanu, lūdzam sazināties ar datu administratoru: Royal Fashion Vipol Spółka z o.o., al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, admin@royalfashion.pl

Turklāt jums ir tiesības iesniegt sūdzību kompetentajai uzraudzības iestādei.

Tiesības iebilst
Ja, kā aprakstīts šajā privātuma politikā – interešu analīzes un izvērtēšanas ietvaros – mēs apstrādājam personas datus, lai aizsargātu savas leģitīmās intereses, tad jūs varat iebilst pret šādu datu apstrādi šim nolūkam – ar spēkā esamību nākotnē. Ja apstrāde notiek tiešā mārketinga nolūkos, jūs varat izmantot savas tiesības iebilst jebkurā laikā. Ja apstrāde tiek veikta citiem nolūkiem, jums ir tiesības iebilst tikai tādu iemeslu dēļ, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas.

Pēc tam, kad būsiet izmantojis savas tiesības iebilst, mēs neturpināsim jūsu personas datu apstrādi, ja vien mēs nepierādīsim, ka apstrādei ir derīgs, juridiski pamatots pamatojums un tas ir svarīgāks par jūsu interesēm un tiesībām, vai ja datu apstrāde ir jāizmanto, lai apliecinātu, izmantot vai aizstāvēt prasības.

Iepriekš minētais neattiecas uz gadījumiem, kad datu apstrāde tiek veikta tiešā mārketinga nolūkos. Šādā gadījumā mēs neturpināsim jūsu personas datu apstrādi iepriekšminētajam nolūkam.

 

Noteikums, ka jautājumos, uz kuriem neattiecas noteikumi, ir jāievēro Civilkodeksa noteikumi un attiecīgie Polijas tiesību akti, kā arī Eiropas Savienības tiesību akti, jo īpaši GDPR (Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679). Piemēro 2016. gada 27. aprīļa noteikumus par personu aizsardzību. fiziskām personām attiecībā uz personas datu apstrādi un par šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK).

Zaufane Opinie IdoSell
4.56 / 5.00 25 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-08
Vis lieti ātri paldies
2022-10-29
Super
pixel