💰SUPER VEICINĀŠANA💰 līdz pat -50% atlaide
Bezmaksas piegāde no 34,62 €
Pievienojiet produktus, kas jums patīk un ko vēlaties iegādāties vēlāk.

Baseina čības

Atrasto preču skaits: 73

Sieviešu baseina kurpes pludmales aktivitātēm un pludmales modē

Baseinā jūties kā zivs ūdenī? Vasaras atpūta pludmalē Tev nav iedomājama bez ikdienas apmeklējumiem pludmalē? Tavā skapī, izņemot peldkostīmu, peldbrilles un dvieļi, nevar trūkt peldēšanas kurpju. Gludas vai ar oriģinālu rakstu? Klasisks vai ar platformu? Mūsu piedāvājumā atradīsi plašu stila, krāsu un izmēru izvēli. Pierādām, ka baseina kurpēm nav jābūt garlaicīgām! Ja Tu mīli izcelties un jūti, ka baseinā ir ierobežotas iespējas veidot oriģinālas stilizācijas, tad iegādājies sieviešu peldēšanas kurpes ar interesantiem, vasaras rakstiem.

Meklē sieviešu kurpes konkrētā krāsā vai noteiktā cenā? Izvēlies filtrēšanas iespēju, kas atrodas pie produktiem. Tuvojas ilgi plānotās vasaras brīvdienas, un Tev nav laika staigāt pa veikaliem? Atceries, ka mēs piedāvājam ātru piegādi uz saņemšanas punktu vai norādīto adresi. Pasūti peldēšanas kurpes ātri un ērti tiešsaistē.

Sieviešu baseina kurpes - uz ko vajadzētu koncentrēties izvēlē?

Sāksim ar acīmredzamajiem jautājumiem: baseina kurpēm jābūt izturīgām pret mitrumu. Labākais risinājums būs modeļi, kas izgatavoti no ūdens un mehānisko bojājumu noturīga materiāla. Izvēloties peldēšanas kurpes, ir vērts pievērst uzmanību ne tikai tam, kas krīt acīs - proti, modeļiem un krāsai, bet arī kurpes būvei un izmantotajiem materiāliem. Pretslīdes zoles novērš nejaušu izslīdēšanu, kas baseinā var būt diezgan bieži sastopama problēma! Sieviešu baseina kurpes arī jābūt viegli kopjamas. Atceries, ka peldēšanas apavu ir pastāvīgs kontakts ar ūdeni, un tas var ietekmēt to kalpošanas laiku. Kurpes baseinam no sintētiskiem materiāliem viegli attīrīsi ar mitru lupatu un maigu mazgāšanas līdzekli. Pateicoties tam, tās kalpos Tev ilgāk par vienu sezonu.

Sieviešu baseina kurpēm arī jābūt ērtām. Tās nedrīkst saspiežot kājas, bet arī nedrīkst viegli slīdēt no kājām. Atceries, ka baseinā īpaši jārūpējas par kāju higiēnu. Tāpēc nekad nevalki peldēšanas kurpes uz slapjām vai mitrām kājām. Tādējādi samazināsi risku veidot sāpīgas berzes un bumbiņas, kā arī veicināsi dažādu slimību attīstību.

Daudzi cilvēki baseinā nodarbojas ar peldēšanu visa gada garumā, ne tikai vasarā. Ja Tu nespēj iedomāties atteikties no peldēšanas rudenī un ziemā, padomā par to, lai Tavā skapī nekur nepazustu ērtas peldēšanas kurpes, kas nodrošinās Tavu kāju aizsardzību peldbaseinā!

Sieviešu baseina kurpes - must have ceļojumā

Dodamies atvaļinājumā? Tavā bagāžā nevar trūkt baseina kurpju, kas nodrošinās Tev brīvību viesnīcas dušā un pasargās kājas no sēnīšu infekcijām baseinā. Ērtas plakanā papēža klapes ir pludmales must have. Nobriedušas kājas vai ādas slimības noteikti nav patīkama pārsteiguma vasaras atpūtā. Baseina kurpes ir vieglas un nepieņem daudz vietas. To viegli ieliksi mugursomā, ceļojuma bagāžā vai pludmales somiņā.

Dodies uz vairākām dienām ilga ceļojuma darījumu braucienā? Dodies uz sanatoriju vai citu medicīnas iestādi? Ērtas sieviešu baseina kurpes atvieglos Tava viesnīcas vannasistabas izmantošanu un ļaus brīvi pārvietoties pa ēku.

Sieviešu baseina kurpes - ne tikai baseinam!

Funkcionalitāte nav viss! Sieviešu baseina kurpes ir viens no galvenajiem elementiem vasaras garderobē. Tāpēc vērts parūpēties, lai formas, krāsa un raksts atbilstu mūsu priekšrocībām. Ir vērts izvēlēties kurpes, kas krāsā saskan ar peldkostīmu. Šajā saderībā tās noteikti būs visbiežāk! Mūsu piedāvājumā atradīsi modeļus ar bižutērijas elementiem - kristāliem, pērlītēm un cirkoniem. Tas ir priekšlikums mīļotājām vaļīgiem vasaras tērpiem. Oriģinālas baseina kurpes ar dekorācijām vari vilkt uz vakara pludmales ballīti. Meklē ideju ātrai, bet vienlaicīgi efektīvai pasākuma tērpa? Iesakām viendrēbju peldkostīmu ar izgrieztām mugurām, maksimāla garuma svārku ar sprādzi un baseina kurpēm ar platformu. Tas ir gatavs tērps, kas nodrošinās Tev vaļību un sajūsminās skatījumus!

RoyalFashion vari pasūtīt baseina kurpes dažādās krāsās. Papildus klasiskei melnai, mūsu klāstā atrodamas arī modeles modernos pasteļu toņos. Mums nav trūcis arī kurpju ar ziedu rakstiem, kas lieliski saskan ar vasaras tērpu elementiem.

Vasarā vari veidot tērpus ar nedaudz lielāku bezrūpību. Sieviešu baseina kurpes ir pieejamas daudzās krāsās: no apdullinošās melnās līdz enerģiskajai sarkanai un sievišķīgajai rozā. Tas ir garderobes elements, ar kuru vari paust savu personību. Ja mīli modus eksperimentus, noteikti Tev iepatiksies violeto vai apelsīnu krāsas klapes. Dod priekšroku universālām krāsu apvienībām? Iesakām modeļus melnā, balta, beige vai kameļkrāsā. Baseina kurpes vari vilkt kā alternatīvu parastajiem čībiņiem.

Atgriezties
Rozmiary
Krāsa
Clean
Papēža veids
Clean
Cena
-
Papēža augstums
Clean
pixel