💰SUPER VEICINĀŠANA💰 līdz pat -50% atlaide
Bezmaksas piegāde no 34,58 €
Pievienojiet produktus, kas jums patīk un ko vēlaties iegādāties vēlāk.

Kovboju zābaki

Atrasto preču skaits: 18

Kovboji - stilīgi un ērti apavi ikvienai reizei

Kovboji ir apavi, kas ir ieguvuši lielu popularitāti pēdējā laikā. Tie ir ne tikai moderni un stilīgi, bet arī ērti un funkcionāli. Ideāli piemēroti rudenim un ziemai. Kovboji, kuri jau agrāk bija populāri, tagad atgriežas - tos var lieliski savienot ar dažādiem stiliem, piemēram, boho vai kantri.

Kovboji galvenokārt saistās ar Dzīvās Rietumu un vesternu tēmu, bet tagad tos var sastapt visur! Tos var brīvi kombinēt ar biksēmkleitām vai svārkiem.

Saskaņojiet ideālus kovbojus no RoyalFashion ar savu festivāla stila tērpu!

1. Boho stils: kovboji lieliski sakombinējas ar boho stilu. Saskaņojiet tos ar garu ziedu kleitu vai ķēmēm pušķiem un gludu topu. Pievienojiet dažus etniskus aksesuārus, piemēram, frīzēm apgleznotu kaklarotu vai pletenu somiņu, lai uzsvērtu boho raksturu stilā.

2. Pilsētas stils: kovbojus var iekļaut arī pilsētas stilizācijās. Vilktie uzliesmojoši džinsu bikses un pār izmēra džemperi, bet uz kājām uzvilkt kovbojus. Pievienojiet ādas jaku vai mēteli, lai piešķirtu nedaudz rotaļlietu rakstura.

3. Vintāža stils: uzvilkt aplīti svārku retro stilā un uz augšu izvēlēties blūzi ar mežģīnēm. Papildiniet tēlu ar kovbojiem un maigu cepuri, lai piešķirtu eleganci un noskaņu.

4. Ikdienas stils: kovboji lieliski piestāv arī ikdienas, neformālās stilizācijās. Savienojiet tos ar "boyfriend" džinsiem un neformālu t-kreklu. Pievienojiet džinsu jaku un dažus minimalistiskus aksesuārus, piemēram, smalku rotu vai ādas somu.

Atgriezties
Rozmiary
Krāsa
Clean
Papēža veids
Clean
Cena
-
Papēža augstums
Clean
Siltas
Clean
Skatīt visus filtrus
pixel